Vakarienės daro įtaką ne tik santykiams, bet ir pažymiams

Vakarienės daro įtaką ne tik santykiams, bet ir pažymiams

Ar jūs turite tradiciją vakarieniauti su šeima? Bent tris kartus per savaitę? 

Statistika teigia, kad pastaraisiais dešimtmečiais kartu vakarieniaujančių šeimų skaičius stipriai mažėja. Tiesa pandemijos metais šis skaičius šoktelėjo į viršų. Norėtųsi, kad jis ten ir liktų, nes visa eilė mokslinių tyrimų įrodo, kad reguliariai vakarieniauti su šeima yra ir svarbu, ir naudinga!

KARTU VAKARIENIAUJANČIOS ŠEIMOS KURIA GERESNIUS SANTYKIUS. Tai labai svarbu patiems mažiausiems nariams, kuriems reikia rutinos ir galimybės jausti, kad jie priklauso šeimai. Ne mažiau svarbu ir paaugliams, kurie, anot tyrimų, geriausia vakarienės dalimi laiko būtent galimybę pabendrauti su kitais šeimos nariais.

VAKARIENĖS SU ŠEIMA KURIA GERESNIUS MAITINIMOSI ĮPROČIUS. Atlikti tyrimai įrodo, kad tokiose šeimose augantys vaikai ne tik gauna daugiau vertingo maisto, bet net ir tada, kai jie yra bendraamžių kompanijoje, labiau tikėtina, kad jie rinksis sveikesnius produktus nei draugai, neturintys tradicijų vakarieniauti su šeima.

SU ŠEIMA VAKARIENIAUJANTYS VAIKAI MOKYKLOJE GAUNA GERESNIUS PAŽYMIUS. Tyrimo metu nustatyta, kad penkis ar daugiau kartų per savaitę su šeima vakarieniaujantys vaikai dukart dažniau gauna aukščiausius įvertinimus nei vidurkis. 

VAKARIENĖS SU ŠEIMA – PROGA RAGAUTI IR ATRASTI NAUJUS SKONIUS. Ruošdami vakarienes tėveliai turi progą įtraukti ir pratinti vaikus prie įvairių produktų. Štai atliktas tyrimas su raudonąja paprika. Vaikai jos paragavo ir įvertino. Po to aštuonias dienas jiems buvo siūloma ši paprika kviečiant valgyti jos tiek, kiek norisi. Tyrimo pabaigoje vaikai įvertino papriką geriau ir valgė jos daugiau. 

VAKARIENIAUJANTYS SU ŠEIMA JAUČIASI LAIMINGESNI. Tyrimas, kuriame dalyvavo beveik 5 tūkst. vaikų, atskleidė, kad reguliariai su šeima vakarieniaujantys vaikai dažniau yra emociškai tvirti, pasižymi geru elgesiu ir bendravimo įpročiais. 

VAKARIENIAUJANTYS SU ŠEIMA LENGVIAU ĮVEIKIA STRESĄ. Tyrimas atskleidė, kad dirbančios mamos po darbo valandų susėdančios prie stalo su šeima dažniau jaučiasi laimingos ir ne tokios įsitempusios.

Šaltinis.

Jūsų užsakymas

Pristatymo miestas:
Pristatymo data:

Jūsų krepšelis dar tuščias

Beliko tik užsisakyti vakarienės krepšį ir išsirinkti patiekalus
cat
Pridėti dar vieną
Padovanok vieną vakarienę ukrainiečių šeimai
VISO:
Nuolaida:

Rinkitės iš e-parduotuvės

Pristatymas
Kaina: 5.00 €
Iki nemokamo pristatymo liko
*Dovanų kuponui pristatymo sąlyga netaikoma
VISO:
Pirkti arrow rodykle
Įvyko klaida, bandykite dar kartą.

Sėkmingai įdėta į krepšelį

Tęsti apsipirkimą

Sėkmingai įdėta į krepšelį

Tęsti apsipirkimą
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.