Vaikai gamina vakarienes už kišenpinigius

Vaikai gamina vakarienes už kišenpinigius

Jau daugiau nei dešimtį metų Švedijoje gyvenanti Julia Berneheim vietinę vakarienių prenumeratą pavadino geriausia investicija į savo vaikus!

Tik išvykus į Švediją dvi dukros – aštuonerių ir vienuolikos – buvo ypatingai išrankios maistui. Be skandalų valgydavo tik makaronus ir bulvytes. Atradusi prenumeratos paslaugą mama mergaitėms pasakė: “Ok, jūs neprivalote to valgyti, bet prašome pagelbėti mums ir pagaminti vakarienes pagal pridedamus receptus bent keletą vakarų per savaitę.” Kad visi būtų laimingi, ši pagalba buvo įkainuota atitinkamais kišenpinigiais. 

Praėjus tik keletui metų, aš savo akimis negalėjau patikėti. Dar nebuvau mačiusi paauglių, kurie taip gerai jaustųsi virtuvėje! Reguliariai gamindamos vis kitus patiekalus jos “pagavo” esminius maisto gamybos principus: jos žinojo, kas su kuo dera; ką kiek laiko troškinti; galų gale, kokia yra maisto produktų įvairovė. Nereikia nė sakyti, kad laikui bėgant mergaitės ir pačios pamėgo įvairų maistą! Teko matyti, kaip grįžusi iš mokyklos viena jų atsidariusi šaldytuvą akimirką padvejojo ką ir iš ko pasigaminti pietums. O tada ramiai sau pasiskrudino avinžirnius, patroškino juos drauge su feta sūriu, šalia pasipjaustė pomidoro ir laiminga viską sukirto… 

Mūsų savijauta labai priklauso nuo maisto, kurį valgome. Būtų gerai, kad kuo daugiau jaunų žmonių tai suprastų. Žinoma, galima apie tai su jais daug ir ilgai kalbėtis, bet daug efektyviau yra paskatinti įsitraukti juos pačius. Reguliariai gamindami įvairų maistą vaikai ir jaunuoliai ne tik patys atras naujus skonius, susiformuos sveikesnio naminio maisto įpročius, bet taip pat įgis drąsos ir laisvės šeimininkauti virtuvėje, nes daugelis mūsų ir užaugę to nedaro vien todėl, kad galvojame, jog nemokame ir maistą tik sugadinsime. Na ir žinoma, nėra lengvesnio būdo suorganizuoti vaikams ir receptus, ir produktus nei užsakyti Vakarienės prenumeratos krepšį!

Jūsų užsakymas

Pristatymo miestas:
Pristatymo data:

Jūsų krepšelis dar tuščias

Beliko tik užsisakyti vakarienės krepšį ir išsirinkti patiekalus
cat
Pridėti dar vieną
Padovanok vieną vakarienę ukrainiečių šeimai
VISO:
Nuolaida:

Rinkitės iš e-parduotuvės

Pristatymas
Kaina: 5.00 €
Iki nemokamo pristatymo liko
*Dovanų kuponui pristatymo sąlyga netaikoma
VISO:
Pirkti arrow rodykle
Įvyko klaida, bandykite dar kartą.

Sėkmingai įdėta į krepšelį

Tęsti apsipirkimą

Sėkmingai įdėta į krepšelį

Tęsti apsipirkimą
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.