Praktikoje išbandytos “vakarienių projekto” taisyklės

Praktikoje išbandytos “vakarienių projekto” taisyklės

Jei iki šiol jūsų namuose nebuvo tradicijos vakarieniauti visiems drauge, nevėlu pradėti tai daryti. Žinoma, tradicijas ir įpročius lengviau kurti nuo mažų dienų, o skeptiškai viską vertinantys paaugliai dažnai neskatina imtis pokyčių. Tačiau kviečiame imtis “vakarienių projekto” laikantis keleto taisyklių.

Pirma. Apibrėžkite vakarienės stalą Zona Be Telefonų! Tokiu būdu jūs ne tik patys sulauksite namiškių dėmesio, bet ir pasiųsite aiškią žinutę jiems: “Tu man svarbus, aš noriu žinoti, kaip tu jautiesi ir ką galvoji”. 

Antra. Ant vakarienės stalo neturėtų būti jokių žaislų, nes jie nukreipia mažųjų dėmesį tiek nuo maisto, tiek nuo pokalbių.

Trečia. Pasiruoškite sąrašą klausimų. Standartinis klausimas “Kaip tavo diena?” dažnai prašosi standartinio trumpo atsakymo ir ne visada padeda isižiebti diskusijai. Tačiau nepamirškite, kad yra klausimų, kurių prie vakarienės stalo geriau neužduoti, pavyzdžiui, ar susitvarkei kambarį, arba ar tave atrinko vaidinimui mokykloje..?

Ketvirta. Vakarienė neturi būti vieno šeimos nario rūpestis. Padalinkite užduotis! Net jei pagalbininkų rankutės dar visai mažos, išnaudokite jas jei ne daržovėms skusti, tai bent stalui padengti.

Penkta. Bent retkarčiais gaminkite naujus, dar neragautus patiekalus, skirkite laiko gražiau padengti ar padekoruoti stalą. Tokios mažos detalės intriguoja ir priverčia pasijusti nekasdieniškai. 

Jūsų užsakymas

Pristatymo miestas:
Pristatymo data:

Jūsų krepšelis dar tuščias

Beliko tik užsisakyti vakarienės krepšį ir išsirinkti patiekalus
cat
Pridėti dar vieną
Padovanok vieną vakarienę ukrainiečių šeimai
VISO:
Nuolaida:

Rinkitės iš e-parduotuvės

Pristatymas
Kaina: 5.00 €
Iki nemokamo pristatymo liko
*Dovanų kuponui pristatymo sąlyga netaikoma
VISO:
Pirkti arrow rodykle
Įvyko klaida, bandykite dar kartą.

Sėkmingai įdėta į krepšelį

Tęsti apsipirkimą

Sėkmingai įdėta į krepšelį

Tęsti apsipirkimą
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.