Kodėl garsūs žmonės rengiasi tais pačiais drabužiais, o mamos verkia vonioje?

Kodėl garsūs žmonės rengiasi tais pačiais drabužiais, o mamos verkia vonioje?

Sprendimų nuovargis. 

Buvau apie tai girdėjusi, bet savo kailiu labai aiškiai jį pajutau, kai vieną dieną apsiverkiau vonioje, rankoje laikydama naują vaikų šampūną su dozatoriumi. Jis sulūžo pirmą dieną, ir aš stovėjau ten ieškodama sprendimo, į ką tą šampūną supilti. 

Tada turbūt fiziškai pirmą kartą pajutau, kad nebeturiu jėgų GALVOTI. 

Vadovauju dviems įmonėms. Pastarieji metai su pandemijos iššūkiais turėjo savų pliusų ir savų minusų. Ir tikrai turėjo ir vis dar turi LABAI DAUG KLAUSIMŲ, kuriems reikia atsakymų. Kiekvieną dieną! Pastebėjau, kad kažkurie vidiniai resursai nebeatlaiko. Dienos pabaigoje ėmė erzinti net elementarūs buitiniai klausimai apie vaikų aprangą ar veiklas. 

Sprendimų nuovargis (angl. Decision fatigue) yra ne naujas terminas. Pastaraisiais metais su juo susidūrė daugiau žmonių nei bet kada anksčiau. Beje, mokslininkai apskaičiavę, kad per dieną žmogus priima apie 35 tūkst sprendimų! 

Nesigilinant į tai, kas vyksta smegenyse, pasidalinsiu keletu idėjų, ką žmonės daro, kad sumažintų kasdieninių sprendimų kiekį.

  • Nešioja tokius pačius drabužius. Bene garsiausias pavyzdys Steve Jobs ir jo pamėgti juodi golfai. Taip pat prezidentas Obama, Mark Zuckerberg ir kt.
  • Kiekvieną dieną valgo tokius pačius pusryčius arba pasirinkimą sumažina iki dviejų variantų.
  • Susidaro savo sporto grafiką ir jo laikosi, o ne sprendžia kas dieną, turi tam laiko, ar ne.
  • Kai kuriuose didmiesčiuose populiari maisto užsakymo paslauga, kuomet užsisakai tiesiog MAISTO, ir valgai tai, ką tau atveža.
  • Reiktų išmokti susitaikyti, kad “beveik geriausias” yra beveik toks pat kaip “geriausias”. T.y. neverta gaišti valandų valandas renkantis patį geriausią televizorių ar ausines, nes tam naudojame savo resursus. 
  • Sprendimų priėmimą tiesiog deleguoja. Kolegoms, sutuoktiniui, vaikams.
  • Na ir žinoma, PRENUMERUOJA VAKARIENES! Tai vienintelis būdas kiekvieną dieną susiorganizuoti įvairaus kokybiško maisto nedarant papildomų sprendimų! 

Daktarai sako, kad jaučiant sprendimų nuovargio simptomus, svarbiausi trys dalykai: geras miegas, atostogos ir kokybiškas maistas. Kaip, beje, ir nejaučiant simptomų.. 😉

Jūsų užsakymas

Pristatymo miestas:
Pristatymo data:

Jūsų krepšelis dar tuščias

Beliko tik užsisakyti vakarienės krepšį ir išsirinkti patiekalus
cat
Pridėti dar vieną
Padovanok vieną vakarienę ukrainiečių šeimai
VISO:
Nuolaida:

Rinkitės iš e-parduotuvės

Pristatymas
Kaina: 5.00 €
Iki nemokamo pristatymo liko
*Dovanų kuponui pristatymo sąlyga netaikoma
VISO:
Pirkti arrow rodykle
Įvyko klaida, bandykite dar kartą.

Sėkmingai įdėta į krepšelį

Tęsti apsipirkimą

Sėkmingai įdėta į krepšelį

Tęsti apsipirkimą
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.