Tokios paslaugos, kaip Vakarienės prenumerata prisideda mažinant CO2!

Tokios paslaugos, kaip Vakarienės prenumerata prisideda mažinant CO2!

Atliktas tyrimas įrodė, kad tokios paslaugos, kaip Vakarienės prenumerata prisideda mažinant išmetamo anglies dioksido kiekį! Didžiausia dalimi dėl to, kad maisto produktų krepšiai komplektuojami taip, kad neliktų maisto likučių.

Tyrimą 2019 m. atliko University of Michigan. Pasaulyje stipriai išpopuliarėjus maisto produktų su receptais paslaugai, daugelis šia veikla užsiimančių įmonių sulaukia priekaištų dėl sukuriamos papildomos pakuotės. 

Tyrimo metu buvo vertinami anglies dioksido kiekiai, atsirandantys visos produktų grandinės – nuo auginimo iki galutinės logistikos – metu. Paaiškėjo, kad net įvertinus papildomai sukuriamą pakuotę, produktų rinkinių krepšių anglies dioksido kiekiai lieka mažesni, nei tuos pačius patiekalus bandant sukomplektuoti asmeniškai prekybos centruose ar elektroninėse parduotuvėse. Tam didžiausią įtaką daro maisto likučiai: produktų rinkiniuose daugelis pakuočių mažesnės, pasvertos ir pritaikytos konkrečiam patiekalui, tad baigus gaminti šaldytuvas lieka tuščias. Kita svarbi dalis – planinė įmonių logistika. Daugiau apie tyrimą: Šaltinis

Jūsų užsakymas

Pristatymo miestas:
Pristatymo data:

Jūsų krepšelis dar tuščias

Beliko tik užsisakyti vakarienės krepšį ir išsirinkti patiekalus
cat
Pridėti dar vieną
VISO:
Nuolaida:

Rinkitės iš e-parduotuvės

Pristatymas
Kaina: 5.00 €
Iki nemokamo pristatymo liko
*Dovanų kuponui pristatymo sąlyga netaikoma
VISO:
Pirkti arrow rodykle
Įvyko klaida, bandykite dar kartą.

Sėkmingai įdėta į krepšelį

Tęsti apsipirkimą

Sėkmingai įdėta į krepšelį

Tęsti apsipirkimą
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.