Kalakutienos kepsniukai su bruknių pagardu bei žiedinių kopūstų kuskusu

Kalakutienos kepsniukai su bruknių pagardu bei žiedinių kopūstų kuskusu

2 asmenims
preparation
Paruošimo laikas: 35 min.
make time
Gaminimo laikas: 40 min.
Namuose turime: alyvuogių aliejus, kepimo aliejus, medus, šviežias rozmarinas, druska, malti juodieji pipirai
Krepšyje pristatysime
Kalakutienos filė (vnt.)
2 vnt.
kalakutienos filė
Džiovinti abrikosai (g)
100 g
džiovinti abrikosai
Bruknės
100 g
bruknės
Žiedinis kopūstas (vnt.)
0.5 vnt.
žiedinis kopūstas
Kivis
1 vnt.
kivis
Svogūnai
1 vnt.
svogūnai
Morkos
1 vnt.
morkos
Apelsinas
1 vnt.
apelsinas
Pomidorai (vnt.)
1 vnt.
pomidorai
Gaminimo eiga
  • Džiovintus abrikosus užpilame verdančiu vandeniu.
  • Ruošiame mėsą. Kiekvieną kalakutienos filė perpjauname į  2 kepsniukus. Kivį nulupame ir sutriname šakute. Kepsniukus dedame į dubenėlį, pagardiname druska, pipirais, dedame smulkintą kivį, 1 aš rozmarinų, pilame 4 vš alyvuogių aliejaus. Išmaišome, paliekame pasimarinuoti.
  • Gaminame bruknių pagardą. Bruknes dedame į puodą ir kaitiname ant mažiausios kaitros 4 min, kol bruknės su-minkštės. Bruknes šiek tiek sutriname šaukštu, dedame 1 vš medaus, verdame 2 min, kol  padažas pradės tirštėti.
  • Gaminame daržovių kuskusą. Morką nuskutame ir smulkiai sukapojame. 1 svogūną nulupame ir smulkiai sukapojame. Iš apelsino išspaudžiame sultis. 1 pomidorą smulkiai sukapojame. ½ žiedinio kopūsto išskaidome žiedynais ir virtuviniu kombainu susmulkiname iki labai smulkių gabaliukų (turi gautis kruopų tekstūra). Abrikosus smulkiai sukapojame.  Į įkaitintą keptuvę su 1 vš kepimo aliejaus dedame morkas, svogūnus, pomidorus, pasmulkintus abrikosus ir kepame ant vidutinės kaitros 4 min, kol daržovės suminkštės. Į keptuvę dedame smulkintus žiedinius kopūstus ir kepame 3 min ant didelės kaitros dažnai pamaišydami. Pagardiname druska, pipirais, apelsino sultimis.
  • Kepame kalakutieną. Į įkaitintą keptuvę su 4 vš kepimo aliejaus dedame kalakutienos kepsniukus ir kepame 5 min ant vidutinės kaitros, apverčiame, uždengiame dangtį ir kepame dar 5 min.
  • Patiekiame. Lėkštės šone dedame daržoves, šalia dedame kepsniukus, pilame bruknių padažą.

Jūsų užsakymas

Pristatymo miestas:
Pristatymo data:

Jūsų krepšelis dar tuščias

Beliko tik užsisakyti vakarienės krepšį ir išsirinkti patiekalus
cat
Pridėti dar vieną
VISO:
Nuolaida:

Rinkitės iš e-parduotuvės

Pristatymas
Kaina: 5.00 €
Iki nemokamo pristatymo liko
*Dovanų kuponui pristatymo sąlyga netaikoma
VISO:
Pirkti arrow rodykle
Įvyko klaida, bandykite dar kartą.

Sėkmingai įdėta į krepšelį

Tęsti apsipirkimą

Sėkmingai įdėta į krepšelį

Tęsti apsipirkimą
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.