Įtraukite vaikus į maisto gamybą, ir jie valgys daugiau kokybiško maisto

Įtraukite vaikus į maisto gamybą, ir jie valgys daugiau kokybiško maisto

Vaikai kreivai žiūri į daržoves? Šia tema buvo atliktas tyrimas, kurio išvada tokia: vaikai valgytų daugiau vertingo maisto, jei jie patys prisidėtų prie jo ruošimo.

Tyrime dalyvavo 47 vaikai nuo 6 iki 10 metų. Dalis vaikų ruošė pietus kartu su tėveliais, kitiems pietus tėveliai ruošė vieni. Pietūs – makaronai, vištiena, žiedinis kopūstas ir salotos. Tyrimo eigoje paaiškėjo, kad kartu su tėveliais pietus ruošę vaikai suvalgė 76% daugiau salotų ir 27% daugiau vištienos už kitus vaikus. Maža to, tiriant vaikų emocinę būseną prieš maisto gamybą ir iškart po jos buvo nustatyta, kad teigiamas vaikų nusiteikimas ir pasitikėjimas savimi baigus gaminti buvo didesni. 

Taigi, ką grįžę namo gaminsite šiandien? Šaltinis 

Jūsų užsakymas

Pristatymo miestas:
Pristatymo data:

Jūsų krepšelis dar tuščias

Beliko tik užsisakyti vakarienės krepšį ir išsirinkti patiekalus
cat
Pridėti dar vieną
Padovanok vieną vakarienę ukrainiečių šeimai
VISO:
Nuolaida:

Rinkitės iš e-parduotuvės

Pristatymas
Kaina: 5.00 €
Iki nemokamo pristatymo liko
*Dovanų kuponui pristatymo sąlyga netaikoma
VISO:
Pirkti arrow rodykle
Įvyko klaida, bandykite dar kartą.

Sėkmingai įdėta į krepšelį

Tęsti apsipirkimą

Sėkmingai įdėta į krepšelį

Tęsti apsipirkimą
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.