Labas! Graži diena!

Labas! Graži diena!
Pirmagimė Paula tapo mano įkvėpėja ir mokytoja

Vaikų atsiradimas į kiekvienos moters gyvenimą įneša pokyčių. Mano gyvenime po Paulos atsiradimo didžiausias pokytis įvyko virtuvėje.

Su maistu iki tol bendro turėjau tik tiek, kad jį mėgau ir vertinau, tačiau dažniausiai dariau tai svečiuose ar maitinimo įstaigose. Prieskonių, įrankių ir produktų įvairovė parduotuvėse man visada keldavo nedidelę paniką.

Tad, atvirai kalbant, buvo šiek tiek neramu, kokiu būdu augant kūdikiui mano namuose atsiras to šviežio, kokybiško ir įvairaus maisto…

Vakarienes prenumerata Draugė Julija atskleidė fantastiškas vakarienių prenumeratos puses
Draugė Julija atskleidė fantastiškas vakarienių prenumeratos puses

2015 metų vasarą Paulai artėjant prie jos pirmojo gimtadienio viešėjau Švedijoje pas savo nuostabią draugę Juliją.

Stebėdavau virtuvėje, kaip ji lengvai ir paprastai gamina mums įmantrius patiekalus. Julija naudojosi švediška “Vakarienės prenumerata”. Ir mano širdis uždainavo!

Tapo aišku – kokybiškas ir įvairus naminis maistas visai ne fantazijos, laisvo laiko ar kulinarinių įgūdžių klausimas. Tai tiesiog gera vadyba!

Vakarienes prenumerata 2015 m paruošėme jums pirmus receptus
2015 m paruošėme jums pirmus receptus

Neabejojau, šeimoms Lietuvoje taip pat reikėtų tokios paslaugos. Todėl tų pačių metų rudenį subūriau nedidelę komandą, užkūriau internetinę svetainę ir susidėliojusi visus procesus paleidau pirmąją mūsų šalyje maisto produktų su receptais paslaugą.

Maniau, padarysime pilotinį projektą ir bus matyti, ar verta tęsti.

Pristatyti naują paslaugą šalyje – nemenkas iššūkis. “Jūs tik neužsidarykite!” – pirštus sukryžiavę tada sakė mums pirmieji klientai. Dauguma jų jau buvo šią paslaugą bandę ar bent girdėję apie ją užsienyje. Tačiau likusią šalies dalį įtikinti paslaugos gerumu buvo gerokai sudėtingiau…

Vakarienes prenumerata nuo 2020 m per savaitę išvežame ir po kelis šimtus krepšių
Nuo 2020 m per savaitę išvežame ir po kelis šimtus krepšių

Nuo 2015 m. įvyko daug dalykų. Tame tarpe mūsų namuose ir degustacijose atsirado dar vienas kūdikis.

O aš iki šiol esu labai nuoširdžiai įsitikinusi, koks nerealus dalykas ta “Vakarienės prenumerata”. Apie tai mums dažnai papasakoja ir ištikimi vakarieniautojai. Kažkam ši paslauga atradimas, nes visai nejučia šeima pradėjo valgyti ženkliai didesnius kiekius daržovių; kažkas ją vertina, nes atrado kruopų įvairovę ir skirtingus būdus jas ruošti; kažkam tai esminis pokytis gyvenime, nes pagal nesudėtingus receptus namuose vakarienę namuose pasikeisdami ėmėsi ruošti visi namiškiai.

Vakarienes prenumerata gaminu pats
Įkvėpimo suteikia ir nuotaiką kas dieną kelia mažiausia komandos narė Ditė

Bet labiausiai mane džiugina pokyčiai, susiję su vaikais. Žinau istorijų, kad pagal mūsų receptus gaminti pradėję, išmokę ir pamėgę vaikai jau užaugo ir net savo studijas susiejo su maisto tema. O tūkstančiai vaikų, į kurių namus dažniau ar rečiau atkeliauja “Vakarienės prenumeratos” krepšys išdrįso paragauti kažkokį naują dalyką, išmoko vieną kitą naują žodį, pasinaudojo ta proga gražiau padengti stalą ir, tikiu, tėvelių paskatinti aptarė ragaujamus naujus patiekalus. Juk tai reiškia, kad mes prisidedame prie maisto kultūros puoselėjimo šalyje. Valio!

Komanda

Jurgita Levickienė Jurgita Levickienė
Jurgita Levickienė
Visų reikalų žinovė
Gediminas Levickas Gediminas Levickas
Gediminas Levickas
Pagalbininkas nenumatytais atvejais
Paula Levickaitė Paula Levickaitė
Paula Levickaitė
Degustatorė
Ditė Levickaitė Ditė Levickaitė
Ditė Levickaitė
Degustatorė
Modestas Kučinskas Modestas Kučinskas
Modestas Kučinskas
Patarėjas kulinarijos klausimais
Laima Bikulčiūtė Laima Bikulčiūtė
Laima Bikulčiūtė
Receptų ir maketų administratorė

Jūsų užsakymas

Pristatymo miestas:
Pristatymo data:

Jūsų krepšelis dar tuščias

Beliko tik užsisakyti vakarienės krepšį ir išsirinkti patiekalus
cat
Pridėti dar vieną
VISO:
Nuolaida:

Rinkitės iš e-parduotuvės

Pristatymas
Kaina: 5.00 €
Iki nemokamo pristatymo liko
*Dovanų kuponui pristatymo sąlyga netaikoma
VISO:
Pirkti arrow rodykle
Įvyko klaida, bandykite dar kartą.

Sėkmingai įdėta į krepšelį

Tęsti apsipirkimą

Sėkmingai įdėta į krepšelį

Tęsti apsipirkimą
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.