Pristatymas

Šiuo metu vakarienes pristatome Vilniaus, Kauno ir Elektrėnų gyventojams. Vakarienės yra pristatomos vieną kartą per savaitę. Vilniuje pirmadieniais arba antradieniais, Kaune ir Elektrėnuose pirmadieniais. Prašome atkreipti dėmesį, kad po savaitgalio pirmadienį turime galimybę išvežti tik ribotą kiekį krepšių Vilniuje. Jam susirinkus Pirmadienio pristatymo pasirinkimą mes išjungiame. Jei pristatymo diena jums svarbi, nedelskite ir pateikite užsakymą savaitės pradžioje.

Krepšius Vilniuje pristatyti pradedame nuo maždaug 12 val. dienos. Šis laikas svyruoja priklausomai nuo to, kada suvažiuoja šviežiausi maisto produktai iš tiekėjų.
Krepšius Kaune pristatome nuo maždaug 14 val.

Siekiant išlaikyti ekonominį naudingumą – ir ne paskutinėje vietoje – aplinkai draugiškos veiklos principus, norėtume nevažinėti prie to paties namo keletą kartų per valandą. Dėl to labai prašome, jei turite galimybę, nurodyti kuo platesnį krepšio pristatymo intervalą.
Taip pat suprantame, kad mūsų klientai turi daug veiklos ir reikalų, tad jei nutinka taip, kad krepšį reikia gauti kitu laiku, kitu adresu arba per labai trumpą laikotarpį, visada stengiamės būti lankstūs!

Jei gyvenate toliau nei 20 km nuo miesto centro, teiraukitės dėl pristatymo galimybės prieš pateikdami užsakymą.

Jei domina paslauga, bet gyvenate kitame mieste kviečiame palikti savo kontaktus ir susisieksime su Jumis, kai bus tokia galimybė.