Užsakymo laikas

Užsakymai ateinančios savaitės vakarienėms yra priimami iki kiekvieno ketvirtadienio vakaro. Bet kurią dieną galite pateikti ir užsakymą mėnesiui. Pateikus iki ketvirtadienio vakaro, pirmą siuntą jums pristatysime jau ateinančią savaitę.
Darydami užsakymą matysite, kurią savaitę krepšys bus pristatomas. Jei pavėlavote užsakyti ir norėtumėte krepšį gauti greičiau, susisiekite su mumis, labai pasistengsime jus nudžiuginti!

 

Paslaugos teritorija

Šiuo metu vakarienes pristatome Vilniaus, Kauno ir Elektrėnų gyventojams. Vakarienės yra pristatomos vieną kartą per savaitę. Vilniuje pirmadieniais arba antradieniais, Kaune ir Elektrėnuose pirmadieniais nuo 13 iki 22 val.

Jei gyvenate toliau nei 20 km nuo miesto centro, teiraukitės dėl pristatymo galimybės prieš pateikdami užsakymą.

Jei domina paslauga, bet gyvenate kitame mieste kviečiame palikti savo kontaktus ir susisieksime su Jumis, kai bus tokia galimybė.

Optimalus kiekis

Kadangi siekiame sumažinti jūsų maisto atliekas ir padaryti prenumeratą finansiškai naudingą, išskiriame sąrašą maisto produktų, kurių, tikimės, yra kiekvienuose namuose. Nors jie nurodomi mūsų receptuose, jų nevežame, nes tokiu atveju jūsų namuose susikauptų daug apypilnių maišelių įvairiausių produktų, o jūsų užsakymas nepagrįstai pabrangtų.

Dieną prieš krepšio pristatymą atsiųsime jums laišką su produktais, kurie bus reikalingi jūsų užsakytoms vakarienėms pasigaminti.

Nevežami produktai

Produktai, kurių nevežame yra šie: alyvuogių aliejus, kepimo aliejus, druska, pipirai, sojos padažas, balzamo actas, medus, sviestas, pienas, miltai, cukrus ir džiovintos prieskoninės žolelės. Taip pat jei patiekalams reiks tik 1-2 kiaušinių, prašysime turėti juos namuose, nes jų tiesiog nėra kaip saugiai atvežti...

Užsakyti