Dažnai užduodami klausimai

1

Man labai patinka ši idėja, norėčiau prenumeruoti nenutrūkstamai. Ar galima pasirašyti tiesioginio debeto sutartį ir prenumeratą turėti visiems metams?

Kadangi artmiausiu metu tiesioginio debeto paslaugos per bankus šalyje nebebus galimybės vykdyti, po Naujų metų žadame pasiūlyti patogų elektroninės sąskaitos sprendimą, kad jums “sukti galvos” išvis nereikėtų, o mūsų sąskaitos kas savaitę būtų apmokamos automatiškai.

2

Ar stipriai permokėsiu už maisto produktus naudodamasis tokia paslauga?

Lietuvoje kol kas nėra tokių duomenų, tačiau užsienio šalyje, iš kurios patirtį mes perėmėme teigiama, jog aštuoni iš dešimties klientų teigia, jog jų sąskaita maisto produktams sumažėjo. Taip yra dėl to, kad parduotuvėje sunku nusipirkti tiksliai tiek maisto, kiek prireiks vakarienei pagaminti. Taigi dažnai iš šaldytuvo metame lauk sugedusius produktus. Be to vaikščiodami po prekybos centrą ar naršydami internetinėje maisto prekių parduotuvėje, dažnai prisirenkame prekių, kurios nėra būtinos arba vėliau tiesiog nesugalvojame, ką iš jų pasigaminti.

3

Jei vakare nebūsiu namie, ar galėtumėte užsakymą pristatyti į darbą?

Susisiekite su mumis telefonu, ir jūsų užsakymą atgabensime sutartos dienos popietę.

4

Bet juk aš galiu pats nueiti į parduotuvę su jūsų receptu ir susikomplektuoti, ko man reikia. Būtų šiek tiek pigiau. Kam užsisakyti pas jus?

Jūs į parduotuvę visada galite neštis bet kokį internete ar knygoje surastą receptą ir pagal jį komplektuotis, tačiau retas kuris iš mūsų taip daro. Dažniausiai parduotuvėje “laužom galvą”, kuo nustebinti ar nudžiuginti šeimą. Mūsų paslaugos sėkmė slypi būtent gyvenimo palengvinime, kai nereikia galvoti, ką gaminti ir ar šaldytuve yra visi reikiami ingredientai. Užsisakius vakarienės prenumeratą galima bent keletą vakarų per savaitę atsipalaiduoti, tiesiog sekti instrukcijomis ir mėgautis skania vakariene.

5

Kokio amžiaus vaikai gali gaminti pagal jūsų receptus?

Vaikai nuo maždaug dešimties metų jau galėtų sugebėti pagaminti vakarienę.

6

Ar valgydamas jūsų maistą galiu tikėtis sulieknėti?

Kol kas mes siūlome tik standartinį vakarienių paketą. Tačiau nekaloringi ir daržovių gausa pasižymintis patiekalai tikrai neprisidės prie svorio augimo. Artimiausiu metu žadame pasiūlyti ir specialų paketą – vakarienes lieknėti siekiantiems žmonėms.

7

Kaip jums pavyksta užtikrinti, kad maisto produktai galiotų visą savaitę?

Norime atkreipti dėmesį, kad tikrai ne visi mūsų pristatomi produktai galioja visą savaitę!
Kiekvienas klientas gauna sudėliotą vakarienių planą, t.y. kurį patiekalą rekomenduojame gaminti pirmiausiai, kurį vėliau ir t.t. būtent pagal produktų galiojimo laiką.
Visada perkame pačius šviežiausius produktus ir, pavyzdžiui, paukštieną arba šviežią mėsą perkame ir fasuojame tą pačią dieną, kurią pristatome jums. Tačiau šviežia mėsa galioja 2-3 dienas, paukštiena 4-5 dienas. Jei matote, kad per tas dienas produktų nepavyks panaudoti, užšaldykite juos.
Ne mažiau kaip savaitę galioja mūsų pristatomi pieno produktai.
Labai jautrios laikui ir laikymo sąlygoms yra daržovės. Jų galiojimas dažnai priklauso nuo mūsų pačių. Ar žinote, kad norėdami prailginti daržovių “gyvenimo trukmę” galite iškloti daržovių stalčiaus dugną popieriniu rankšluosčiu. Šis sugers išskiriamą drėgmę, kuri ir prisideda prie daržovių puvimo.
Dalis mūsų pristatomų produktų yra šaldyti. Jie visada pažymimi specialiu ženkliuku produktų sąraše, kurį rasite savo krepšyje. Taip neturėtų nutikti, bet jei dėl kokių nors priežasčių pristatymo metu arba jūsų namuose šie produktai atšilo, antrą kartą jų užšaldyti nereikėtų ir tokiu atveju rekomenduojame suvartoti juos per 2-3 dienas.

8

Kaip žinoti, kurią tiksliai valandą jūs pristatysite užsakymą?

Užsakydami vakarienes jūs matote tik pristatymo dieną. Dieną prieš numatomą pristatymą mes susisiekiame, kad patikslintumėme laiką, kada jus bus galima rasti namuose. Vakarienės Vilniaus mieste pristatomos nuo maždaug 12 val. Kaune nuo 14 val.