Aš esu Jurgita. Vakarienės prenumeratos įkūrėja. Taip pat esu užsiėmusi šiuolaikinė moteris, kaip ir jūs – žmona, mama, vadovė ir šiek tiek namų šeimininkė..

Kodėl ėmiausi įgyvendinti šią verslo idėją? Neslėpsiu, prieš keletą metų maisto gaminimas man buvo labai labai svetimas. Na taip, visada mėgau gurmaniškas vakarienes su vyru ar draugais, tačiau mieliau rinkdavausi restoranus, o ne savo namų virtuvę… Taip, man buvo svarbu kokybiškas maistas, bet ne tiek, kad prekybos centre skrupulingai nagrinėčiau maisto produktų etiketes, vertindama jų turinį.

Tačiau kaip ir daugelio mūsų – moterų – gyvenime daug kas pasikeitė susilaukus dukrytės Paulos. Visų pirma, jai augant namų virtuvė tapo ta vieta, kurioje praleisdavau vis daugiau laiko. Antra, ruošiant pietus mažam žmogui kilo suprantamas noras atkreipti didesnį dėmesį į maisto kokybę. Galiausiai, gurmaniškų vakarienių poreikis niekur nedingo, bet dideliai nuostabai suvokiau, kaip sunkiai jis suderinamas su kūdikiu namuose!

O dar tas, tikiu, daugeliui mamų pažįstamas jausmas, kai, pavyzdžiui, keiti vaikui sauskelnes, ir skambina vyras: “Grįžtu namo, esu parduotuvėje, ko nupirkti…” Lenkiu galvą prieš moteris, kurios tokioje situacijoje sugeba susiorientuoti ir užsakyti ką nors kito, nei gamino vakar ar užvakar… 

Ir štai tais pirmaisiais motinystės atostogų metais teko drauge su Paula viešėti pas Švedijoje gyvenančią draugę. Buvau girdėjusi apie ten veikiančią maisto produktų su receptais pristatymo paslaugą, tačiau nuoširdžiai maniau, kad tai ponų išmislas. Laimei, draugė buvo iš tų “ponų”. Kai vieną dieną virtuvėje mums ramiai beplepant ji per keliasdešimt minučių visiškai paprastai pagamino fantastiškai skanius pietus, aš supratau, kokia auksinė ir tiesiog būtina ši paslauga yra Lietuvos moterims! Tikėjau ir tikiu, kad tokių kaip aš yra daugiau…
 

Tris mėnesius – tiek laiko užtruko startuoti su pirmąja Lietuvoje Vakarienės prenumeratos paslauga. Pradžia nebuvo lengva, turėjau ką veikti aiškindama, koks nerealus dalykas yra ši daugeliui neregėta negirdėta prenumerata… Bet nuoširdus asmeninis tikėjimas ir azartas neleido nuleisti rankų.

Ačiū visiems, kas patikėjote ir ėmėte prenumeruoti!

Per šį laikotarpį ne tik pati atradau maisto gaminimo džiaugsmą, bet ir suvokiau kitus vakarieniavimo namuose aspektus: kaip gera ir lengva gaminti drauge su šeima; kaip smagu pasistengti ir gražiau padengti stalą; kaip svarbu atrasti laiko visiems prie jo susėsti vakarienei ir jaukiems pokalbiams.

Ar žinojote, moksliniais tyrimais įrodyta, kad vaikai, kurie kas vakarą sėda vakarieniauti drauge su šeima mokykloje pasiekia aukštesnių rezultatų ir turi mažiau problemų dėl elgesio?! Sakyčiau, toks įdomus argumentas mums, tėveliams, kas dieną besiverčiantiems per galvą kad mažieji nepraleistų nei vienos užklasinės veiklos...