Nauji receptai

Kiekvieną savaitę vis nauji receptai. Subalansuotas ir sveikas maistas. Kiekvieną savaitę valgiaraštyje rasite mėsos ir žuvies, o svarbiausia – daug daržovių. Iš patirties matome, kad būtent apie garnyrą žmonės dažniausiai pamiršta rinkdamiesi produktus prekybos centre.

Gaminimo trukmė 30-45 minutės. Receptai surašyti labai detaliai, tad gaminti išmoks ir pamėgs net jūsų vaikai.

Kokybiški produktai

Norime pasiūlyti pačius geriausius ir maistingiausius produktus, dėl to bendradarbiaujame su šalies ūkininkais.
Mūsų valgiaraščiai atspindi metų laiką. Vasaros metu patiekalus galima gaminti ant grotelių.

Laikui bėgant tikimės siūlyti vis daugiau ekologiškų produktų.
 

 

Nauji skoniai

Prenumeruodami mūsų vakarienę jūs atrasite naujų skonių. Ne tik gamindami pagal naujus receptus, bet ir ragaudami produktus, kurių galbūt niekada nesate pirkę prekybos centre, nes paprasčiausiai nežinojote, ką su jais daryti.

Kiekvieną savaitę atkreipsime dėmesį į bent vieną produktą, kuris rečiau sutinkamas lietuviškoje virtuvėje, arba yra sezono naujiena, arba yra atidžiai atrinktas dėl savo gurmaniškų savybių.

Be mėsos

Mūsų vegetariškame krepšyje nerasite jokios rūšies mėsos: raudonos, paukštienos. Didelė dalis patiekalų tinkami ir veganams.

Jei pageidaujate būtent veganiško meniu, susisiekite su mumis. Iš jūsų krepšio išimsime gyvulinės kilmės produktus (padarysime nuolaidą!) ir patarsime kuo juos pakeisti.

Užsakyti

Plona linija

Turime pasiūlymą žmonėms, kurie skaičiuoja kalorijas ir vakarais nori valgyti maistą “neinantį į kūną”. Šiame krepšyje nerasite kruopų, miltinių produktų, riebios mėsos, bulvių ir pan. Vakarienių energetinė vertė svyruoja nuo 400 iki 600 kcal. Receptai rengiami bendradarbiaujant su KILO.lt

Ar galime garantuoti, kad valgydami mūsų vakarienes sulieknėsite? Tai, žinoma, priklauso nuo jūsų startinių pozicijų ir individualių aplinkybių. Tačiau, jei anksčiau to nedarėte, galime pažadėti, kad po truputį ir neskausmingai keisite savo valgymo įpročius į geresnę pusę.