Užsakyti krepšį
Kiaulienos išpjovos kepsneliai su paprikų, svogūnėlių ir bulvių grūstine

Kiaulienos išpjovos kepsneliai su paprikų, svogūnėlių ir bulvių grūstine

2 asmenims asmenims
preparation
Paruošimo laikas: 20 min.
make time
Gaminimo laikas: 35 min.
calories
Kalorijos: 516 kcal.
Namuose turime: kepimo aliejus, raudonėliai, druska, malti juodieji pipirai, čiobreliai
Krepšyje pristatysime
Kiaulienos išpjova (g)
300 g
kiaulienos išpjova
Konservuoti svogūnėliai
100 g
konservuoti svogūnėliai
Piquillo paprikos (g)
170 g
konservuotos paprikos „piquillo“
Grietinėlė (g)
100 g
grietinėlė
Petražolės
ryš.
petražolės
Česnako skiltelės
4 vnt.
česnako skiltelės
Gaminimo eiga
  1. Verdame bulves. Bulves nuskutame ir supjaustome skiltelėmis, sudedame į puodą, užpilame vandeniu ir verdame 10-15 min ant vidutinės kaitros, kol bulvės išvirs.
  2. Marinuojame mėsą. 4 skilteles česnako nulupame ir smulkiai sukapojame. Nuo kiaulienos pašaliname plėves. Kiaulienos išpjovą supjaustome 3 cm storio kepsneliais skersai raumenų. Kiaulieną sudedame į dubenį, suberiame ½ česnakų, ⅓ aš čiobrelių, pagardiname druska, pipirais ir lengvai išmaišome.
  3. Ruošiame daržoves. Nuo svogūnėlių nupilame skystį. Petražoles smulkiai sukapojame. Nuo paprikų nupilame skystį ir supjaustome 2 cm dydžio kvadratėliais.
  4. Kepame kepsnelius. Į keptuvę su įkaitintais 2 vš kepimo aliejaus sudedame kepsnelius ir kepame po 4 min iš abiejų pusių, kad gražiai apskrustų ir visiškai iškeptų. Kepimo pabaigoje šalia suberiame svogūnėlius ir kepame su kepsneliais 2 min lengvai pamaišant.
  5. Gaminame bulvių grūstinę. Nuo karštų bulvių nupilame skystį. Į bulves supilame 100 g grietinėlės, suberiame petražoles, ½ česnakų, sudedame paprikas, apkeptus svogūnėlius, pagardiname ⅓ aš raudonėlių, pipirais ir druska. Bulves išmaišome, pakaitiname dar 1 min ir nukaičiame.
  6. Patiekiame. Į plačios lėkštės centrą kauburėliu sukrečiame bulvių grūstinę, o ant viršaus išdėliojame kepsnelius.

Jūsų užsakymas

Pristatymo miestas:
Pristatymo data:

Jūsų krepšelis dar tuščias

Beliko tik užsisakyti vakarienės krepšį ir išsirinkti patiekalus
cat
Pridėti dar vieną
Padovanok vieną vakarienę ukrainiečių šeimai
VISO:
Nuolaida:

Rinkitės iš e-parduotuvės

Pristatymas
Kaina: 5.00 €
Iki nemokamo pristatymo liko
*Dovanų kuponui pristatymo sąlyga netaikoma
VISO:
Pirkti arrow rodykle
Įvyko klaida, bandykite dar kartą.

Sėkmingai įdėta į krepšelį

Tęsti apsipirkimą

Sėkmingai įdėta į krepšelį

Tęsti apsipirkimą
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.